Mijn Klacht:
Wil code invoeren kan zoeken wat ik wil het lukt niet
Gewenste Oplossing:
Als ik de krant 3 weekenden krijg
Zoef 1961 op 19 januari 2015 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Geachte heer Van Wijk, Bedankt voor uw bericht. Het spijt ons te vernemen dat u de website van deze actie waarbij u iemand een weekendabonnement cadeau kunt doen niet heeft kunnen vinden. Wellicht heeft u de pagina via een zoekmachine...
Een klant van de Telegraaf ondervond problemen bij het invoeren van een code voor een aanbieding van drie weken cadeau. Ondanks herhaaldelijk zoeken naar een oplossing, lukte het de klant niet om de code succesvol in te voeren. De klacht is inmiddels opgelost.
Wil code invoeren kan zoeken wat ik wil het lukt niet
Als ik de krant 3 weekenden krijg
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 27 januari 2015 om 12:17 geantwoord
Geachte heer Van Wijk,
Bedankt voor uw bericht.
Het spijt ons te vernemen dat u de website van deze actie waarbij u iemand een weekendabonnement cadeau kunt doen niet heeft kunnen vinden.
Wellicht heeft u de pagina via een zoekmachine zoals Google gezocht. Helaas is onze website dan niet terug te vinden. Een zoekmachine zoekt namelijk naar trefwoorden, in plaats van naar websites, waardoor u de website niet heeft kunnen bereiken.
Wij raden u daarom aan altijd de adresbalk te gebruiken als u over een webadres beschikt. Zo weet u zeker dat de juiste website zal worden geopend.
Het webadres https://www.telegraaf.nl/gelukkig2015 kunt u namelijk direct in de adresbalk van uw browser invullen, zo komt u meteen op onze website terecht.
Mocht u nog andere vragen hebben, dan vernemen wij dit graag van u.
Met vriendelijke groet,
De Telegraaf
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM