Klacht: anti prik shampoo prikt..handzeep woezel en pip pompt niet

LevyButch2015 op 26 november 2017 over Zwitsal in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Zwitsal has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Zwitsal
Status Open
Datum 26 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedendag,
Wij gebruiken al 2.5 jaar zwitsal voor ons zoontje en hebben nooit problemen gehad , maar de laatste keren hebben we bij de anti prik shampoo dat het wel prikt, de handzeep van Woezel en pip het pompje niet of niet goed werkte en de snoeten boeners van Woezel en pip de ene keer vochtig zijn en de andere doekjes weer droog ( 1 pak verschillende doekjes )
Wij willen graag zwitsal blijven gebruiken , maar na de laatste keren twijfelen wij als het zo blijft om toch maar over te stappen naar een ander merk war we liever niet willen

Gewenste Oplossing:

Als de producten ook qua kwaliteit zijn zoals beschreven staat

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zwitsal

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zwitsal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM