Klacht: Andere samenstelling zwitsalcreme

Stinissen op 09 april 2015 over Zwitsal in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Zwitsal has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Zwitsal
Status Open
Datum 9 april 2015

Een klant met een gevoelige huid meldt dat de samenstelling van Zwitsal crème is veranderd, wat heeft geleid tot huiduitslag en jeuk. Voorheen was dit product de enige oplossing voor haar huidproblemen.

Mijn Klacht:

Ik heb een hele gevoelige huid en het enige product dat goed voor mijn huid werkte was Zwitsal crème
Opeens is de samenstelling heel anders ,en wat denk je ? Ik zit helemaal onder de uitslag en heb overal jeuk.
Zwitsal bedankt !

Gewenste Oplossing:

Als het weer in de oude samenstelling terug wordt gebracht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zwitsal

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Zwitsal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zwitsal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM