Klacht: zonnebrand van kruidvat merk

yuka25 op 08 juni 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 8 juni 2015

Een klant heeft een zonnebrandspray van het Kruidvat merk aangeschaft voor haar anderhalf jaar oude zoontje, die hierna een ernstige allergische reactie heeft ontwikkeld. De huid van het kind vertoont plekken en ervaart branderigheid en jeuk, wat de klant als onacceptabel beschouwt voor een product dat bedoeld is voor kinderen.

Mijn Klacht:

Hallo,
Ik heb vrijdag de zonnebrandspray van jullie merk gekocht voor mijn zoontje van ander half jaar oud.
Hij heeft hier een erge allergische reactie van gekregen en heeft hier nog steeds last van. ZIjn huid zit onder de plekken en het brandt en jeukt hem enorm.
Ik vind het belachelijk dat jullie zulk troep verkopen voor kinderen!

Gewenste Oplossing:

Als jullie het uit de schappen halen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM