Mijn Klacht:
Zo dat is mooi, eerst flink adverteren en een abonnement afsluiten en even dood leuk aankondigen dat het 2,50 duurder word.
Nou jammer dat ik op 11 mei met vakantie ga, want als ik terug kom ga ik en ik denk heel de straat hier even zoeken naar een andere provider, jullie moeten eens tegen de directie en aandeelhouders zeggen dat we de rente van hun hypotheek die ze hebben ook eens zomaar omhoog gooien, wat is dit nou weer ????
Ik hoop dat ze deze mail eens doorsturen naar de directie, en ik kan het wel betalen maar dit vind ik wel even heel erg vreemd, zo we doen maar even..
Ze kunnen beter in Den Haag gaan solliciteren , daar werkt het ook zo schijnbaar.
Zitten ze daar boven op een troon of zo ?
Nodig mij maar eens uit, dan kan ik ze wel eens haarfijn uitleggen hoe je met je klanten moet omgaan en wat wel en niet verkoopt, en wat voor klanten ze nu echt mislopen, daar heb ik ook nog al wat ideeën over.
Weet je wat ze missen, contact met hun klanten en wat die willen, en het hoeft echt niet gratis te zijn, helemaal niet maar ze missen nu wel een markt die ze mis lopen,en het is zo simpel, dat ze maar eens even nadenken,dan komen ze er misschien zelf op, ik denk het trouwens niet anders hadden ze dit idee al lang op de markt liggen.
Heel graag een reactie,
Met vriendelijke groet,
Gewenste Oplossing:
Als ze zomaar eens niet wat veranderen


