Klacht: geen internet telefoon of tv

detwee op 09 juli 2018 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 9 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op donderdag algehele uitval kabel ziggo. Onze dochter zag weg werkzaam heden met een ziggo busje erbij. dit direkt gemeld. Ziggo zou op maandag een service monteur stuuren. aangegeven op vrijdag dat er geen sinjaal binnnen komt. toch service monteur op maandag . man deed zijn uiterste best maar helaas er komt geen sinjaal binnen ach hoe verrassend. maandag weer gebeld of zij niet iets konden leveren dat wij
toch iets hadden van tv of internet . Nee niet mogelijk wij kunnen nu niets doen er is een ticket aangemaakt en het is in handen van derden. VRAAG
hoe lang gaat dat duuren
meneer wij kunnen niets meer doen u moet wachten op een reactie.
NOU HARTSTIKKE BEDANKT maar niet heus.
wij weten niets en moeten maar wachten hoelang ??????

Gewenste Oplossing:

als zij iets zouden gedaan hebben dat wij tv ontvangst of internet voorlopig hadden. kan wel mobiel ontvangst in boot en camper maar in deze tijd niet op een woonadres ?????

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie