Klacht: Al 6 weken werkt onze nieuwe mediabox niet en worden telefonisch niet geholpen.

Peter de Bos op 19 februari 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 19 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

9 januari wordt door de ziggo monteur geprobeerd onze nieuwe ziggo media box te installeren. Lukt niet er is storing. In India wordt gemeld! Kan paar dagen duren. Zelf maar weer de oude box geïnstalleerd. Deze wordt echter na paar dagen afgesloten. Navraag bij ziggo waarom de oude box wordt afgesloten leert dat afdeling afsluitingen niet weet dat nieuwe installatie niet lukt. Zijn twee volledig naast elkaar werkende afdelingen. Telefonisch wordt nog wel meegedeeld dat we financieel worden gecompenseerd, maar moeten dat wel zelf aankaarten, want de financiële afdeling weet natuurlijk niets van de storing. We hebben inmiddels natuurlijk vele malen gebeld met ziggo en kregen steeds te horen dat ze binnen paar dagen zouden zorgen dat box wordt aangesloten. We zijn inmiddels de wanhoop nabij en vragen ons echt af of het ooit nog gaat lukken.
We zijn er inmiddels wel achter dat bij ziggo de consument niet centraal staat, maar de bedrijfprocessen, waar de ene afdeling niet weet wat de andere doet en waar de consument via de telefoon wordt afgescheept met beloftes die niet worden nagekomen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de nieuwe horizon mediabox wordt aangesloten en wij gebruik kunnen maken van de diensten waar wij voor betalen.
Wij financieel worden gecompenseerd voor de niet geleverde diensten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie