Klacht: 2 maanden betaald pas 6 maar aangesloten + tablet issue

Nitosa op 28 februari 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 28 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 9 februari aangeven bij ziggo dat ik daar klant wil worden .
En ook een beetje door de actie van de tablet .
aangezien ik een maand opzeg termijn heb bij KPN kon ik pas op 6 maart aangesloten worden , dat is geregeld .
Nu scherts mijn verbazing dat ik alvast voor Februari en maart betaald heb te weten 69 euro nog wat .
Dus ik bellen …dat klopt meneer u heeft inderdaad voor 2 maanden betaald en daar krijgt een credit voor vanaf 9 februari tot en met 6 maart dus wordt vervolgd.
Dan krijg ik vandaag 28-02 een brief met mijn persoonlijke actie code voor de tablet ,
Ik colg de stappen zoals aangegeven en kom vervolgens op betalen ..daar voer ik de actie code in en wordt geaccepteerd .
Dan wordt er gevraag wilt u een account aanmaken of heeft u een account of anoniem bestellen …Ik kies voor anoniem .dan kom ik op betalen alle gegevens keurig ingevuld en open mijn ING app om te betalen dan krijg ik te zien 105,96 (inc.verzend kosten) dus ik annuleer de betaling.

Ik bel vanavond dus over deze twee klachten 1 wordt hoop ik opgelost de ander (tablet ) krijg ik dood leuk te horen dat de actie is is afgelopen op 23 februari ???????????????? . ik snap er de ballen niet meer van …Was ik maar gewoon bij KPN gebleven

Gewenste Oplossing:

Als ik krijg wat mijn heeft besloten over te stappen en het te veel betaalde gecrediteerd is

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie