Registreren
Klacht van w.tromp op 16 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik heb een brief gehad, dat ik mij opnieuw moet registreren. Dit lukt mij niet. Wat doe ik four? Lees meer
Bij Ziggo zijn 153 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.8/10. Dien een klacht in over Ziggo. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Ziggo voorziet bijna 3 miljoen huishoudens in Nederland van digitale tv, internet en/of telefonie en is de grootste leverancier van kabeltelevisie. Helaas... Lees meer >
Ziggo is een bedrijf actief in de categorie Alles-in-1. Op Klacht.nl zijn in totaal 8328 klachten gemeld over Ziggo. Hiervan zijn er 14 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Ziggo delen.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over: klacht, ziggo, abonnement, onterechte, kosten. Op basis van de 8328 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Ziggo is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Ziggo:
1. Neem eerst contact op met Ziggo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Twitter/X: @ZiggoWebcare
U kunt een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Ziggo.
Op Klacht.nl zijn in totaal 8.343 klachten over Ziggo ingediend, waarvan 152 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Alles-in-1.
Van de klachten over Ziggo wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 36 van de 8.343 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over Beschadigd product of pakket van Ziggo, Klantenservice problemen met Ziggo, Retour en terugbetaling problemen met Ziggo. Bekijk alle Ziggo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Ziggo is 0900-1884, bereikbaar op ma-zo 08:00-20:00. U kunt ook een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl, waar Ziggo actief klachten behandelt.
Ziggo heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10, gebaseerd op 79 beoordelingen.
Ziggo reageert gemiddeld binnen 4 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
U kunt uw Ziggo abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van w.tromp op 16 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik heb een brief gehad, dat ik mij opnieuw moet registreren. Dit lukt mij niet. Wat doe ik four? Lees meer
Klacht van jeanne van den heuvel op 16 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ontving vandaag 16-4-2015 brief van Ziggo zonder code en met onderwerp gebruikersnaam. Gebruikersnaam was JEANN VAN DEN HEUVEL met spatie.In brief heden staat gebruikersnaam zonder spatie en onvolledig n.l JEANNEVANDENHE. Begin wk 16 middels internet aan Ziggo doorgegeven dat het... Lees meer
Klacht van jan op 16 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
ik zou per 15 april 2015 contact opnemen met ziggo en zou ik een nieuwe recorder krijgen die dan binnen waren en beter aansluit bij mijn huidig abonnement. ik heb een bevestiging gevraagd ruim een maand geleden hiervan toen dit... Lees meer
Klacht van kuifje72 op 15 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
het signaal van ziggo is toen ze bij elkaar zijn gekomen(UPC en ZIGGO) is van 75% met antenne versterker, naar 57% gegaan ook met antenneversterker hierdoor is normaal TV kijken zonder storingen bijna niet mogelijk.( versterker is 15 DB) Als je... Lees meer
Klacht van geenziggo op 15 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Sinds de zenderwijzigingen bij ziggo in maart kunnen wij op 2 tv's in huis een aantal zenders niet meer bekijken, waaronder 2 filmnetzenders. Van alles gedaan en ziggo een aantal keren gebeld en gemaild, maar het ligt aan ons. Wij... Lees meer
Klacht van Bets van Zutphen op 15 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Mijn moeder is 12-2014 verhuisd. we hebben dit online geregeld. daarna kwamen de problemen. Eerst was de verhuizing niet doorgezet, zodat mijn moeder geen tv had. daarna alles weer geactiveerd en na een paar dagen weer geen tv. iemand had... Lees meer
Klacht van knols frijns op 15 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
wij krijgen niet veel zenders meer door.er komt steeds ..geen signaal"' te zien op het scherm Lees meer
Klacht van Boberna op 15 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
6 Duitse zenders dat is m.i. toch wel iets teveel. RTL1 is een kopie van onze RTL alleen nu alles in het Duits. We hebben nu echt een lederhosen en de rest veel pretpakketten, met ontzettend veel reclame onderbrekingen. Waarom niet een extra... Lees meer
Klacht van Frank231 op 15 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik heb ziggo al 2 x gebeld dat nadat de zenders anders zijn ingericht dat sommige zenders slecht of geheel niet te ontvangen zijn. Ziggo geeft aan dat het bij mij licht en ik moet mijn kabels maar vervangen. Ik vindt het... Lees meer
Klacht van Roel1957 op 14 april 2015 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
In januari 2015 heeft Ziggo een update gedaan en sindsdien functioneert het internet en (interactieve) TV niet naar behoren. Inmiddels diverse malen gebeld, modem gereset, diverse malen is een monteur aan huis geweest, een TV van minder dan een jaar oud... Lees meer