Klacht: Ziggo waardeloos

kathy40 op 23 juli 2019 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 23 juli 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 1 juki 2019 b3n Ik ben overgestapt naar Ziggo omdat ik ook een Vodafone abonnement heb en dan veel kortingen zou krijgen. Ook werd mij verteld dat met de power promiss mijn Wi-Fi boven beter zou zijn.

Niks is minder waar. Vanaf het moment dat ik aangesloten ben heb ik vooral boven steeds geen
Wi-Fi ik ben niet te bereiken als ik boven ben kids hebben geen wifi op hun tablets. Ik heb op 12 juli gebeld en zei dat ik Ziggo wilde opzeggen toen werd er tegen mij gezegd dat ze met groot onderhoud bezig waren en dat het daardoor komt maar het groot onderhoud is nu over en heb nog steeds problemen. Dus belde ik 22 juli weer dat ik wilde opzeggen omdat ik niet heb wat me beloofd is. Nu kreeg ik te horen u bent over de 14 dagen heen en nu moet u klant blijven tot 2 juli 2020. Ik ben het hier niet mee eens.ik heb de technische dienst aan de telefoon gehad en die zei wel degelijk te kunnen zien dat ik slecht bereik heb. Ik vind als blijkt dat je me niet kan bieden wat er door de verkoop beloofd is dat je dan ook het contract kosteloos moet kunnen ontbinden

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als Ziggo mij het contract laat ontbinden zodat ik naar een andere provider kan gaan die mij wel kan aanbieden wat ik nodig heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie