Klacht: Zenders vertonen blokjes en geluid valt weg tijden gesprekken.

galsmeer op 29 maart 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 maart 2016

Een klant van Ziggo ervaart herhaaldelijk problemen met blokjes op zenders en wegvallend geluid tijdens gesprekken, ondanks meerdere bezoeken van monteurs die kabels hebben vervangen. De klant weigert opnieuw een monteur, omdat het probleem volgens de laatste monteur bekend is en aan de decoder ligt, die alleen vervangen kan worden bij een nieuw abonnement. De klant is gefrustreerd dat Ziggo het volledige bedrag blijft incasseren zonder de beloofde kwaliteit te leveren.

Mijn Klacht:

Vandaag 29 maart 2016.

De zoveelste monteur ontvangen voor een en het zelfde probleem. De tweede monteur die kabels heeft vervangen en het probleem is er nog. Nu weer gebeld naar Ziggo en klantenservice wilt weer een monteur sturen, heb dit keer geweigerd omdat ik niet voor Jan met de korte achternaam thuis wilt zitten wachten op iets wat niet het probleem zal verhelpen. De monteur heeft wel te kennen gegeven dat het probleem bekend is bij Ziggo en dat het aan de decoder ligt. zij willen het wel vervangen maar dan moet ik een ander abonnement daarbij nemen. De helpdesk wilt steeds per se haar lijstje doorlopen om uit te sluiten dat het niet aan de kabels ligt en dan weer een monteur inplannen. In de tussen tijd incasseert Ziggo het volle bedrag terwijl zij niet het kwaliteit levert waarvoor betaald word.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als Ziggo toegeeft dat zij fout zit en het probleem verholpen heeft zonder dat ik 1 cent extra ga betalen voor welk oplossing dan ook.
Tenslotte werkte het uitstekend toen ik nog bij UPC zat. Sinds de overschakeling naar Ziggo begon de ellende en daar zit ik nog steeds mee. Ziggo ontkend dit.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie