Klacht: Zeilmakerij Gouda Tent Ritsvervangen

Cerna1111 op 31 juli 2012 over Zeilmakerij Gouda in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 31 juli 2012

Een klant heeft tentdoek, waaronder een voortentluifel en voortentdeurluifel, ter reparatie aangeboden bij Zeilmakerij Gouda voor het vervangen van een rits. Na meerdere communicatieproblemen en een verkeerde rits bij de eerste aflevering, werd er een tweede reparatie uitgevoerd, maar de klant constateerde dat de rits nog steeds niet aan de wensen voldeed.

Mijn Klacht:

Ik heb tentdoek, t.w. een voortentluifel en een voortentdeurluifel, in reparatie gegeven bij Tent en Zeilmakerij, Zeilmakerij Gouda Van den Bergh v/h Van Mooy teneinde de rits aan de linkerzijde van de voortentluifel tezamen met de linker-luifeldeur te vervangen. Ik heb duidelijk aangegeven wat de gebreken waren en wat mijn wensen waren. Eerst belden ze een paar weken later dat ze niet meer wisten wat er moest gebeuren.
Bij aflevering thuis bleek echter dat de rits niet goed was.
Het was een enkel deelbaar werkende en niet een tweeweg deelbaar werkende als gevraagd.
De schuld werd aan gebrekkige info van het personeel gegeven.
Er zou een andere rits ingezet worden, de goede.
Na de 2e reparatie controleerde ik het weer en moest helaas constateren dat de rits op zich goed was, een tweeweg deelbare, maar dat deze er verkeerd inzat.
Het begin van de rits zat aan de onderzijde terwijl dit aan de bovenzijde moest zijn.
Dat haden ze kunnen en moeten zien op het moment dat de oude rits verwijderd werd de linkerzijde de rechterzijde werd vergeleken.
De rits is niet over de gehele lengte aan het tentdoek op gelijke wijze is vastgestikt middels dubbel stikken zodat er een aantoonbare verzwakking van de constructie is opgetreden.Ik verzocht op dat moment, bij mij thuis dus, om zo spoedig mogelijk de tekortkomingen te herstellen. Men bleef er echter bij een deugdelijk product te hebben afgeleverd waar ik nog veel plezier aan zou beleven. Het zou niet uitmaken hoe of waar een rits opengaat. Men was niet bereid dit nader te bekijken en vertelde ons onomwonden niet van plan te zijn er ook maar iets aan te doen. Ik mocht de tent zo van houden, men wilde er verder niet over praten en men is zonder betaling vertrokken. Men wilde geen geld en liep weg met de woorden, laat maar, hier heb ik geen zin in. Ik meldde nog dat ik het bedrijf aansprakelijk stelde waarop men antwoordde, je doet maar.

Gewenste Oplossing:

Schadeloosstelling. Een nieuwe rits inzetten voor de derde keer zal het tentdoek volgens de CombiCamp dealer helaas niet overleven. E.e.a. zal vernieuwd moeten worden.

Alle klachten die gemeld zijn door Cerna1111
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM