Klacht: Zeer slechte router (tp link) vodafonevast

mew op 20 februari 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 april 2013
Reactie van het bedrijf:

Vodafone heeft de klant per e-mail op de hoogte gesteld.

Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 20 februari 2013

Een klant van Vodafone ervaart sinds januari 2013 aanhoudende problemen met de internetverbinding via zowel wifi als bekabelde verbinding, veroorzaakt door de TP-Link router die door Vodafone wordt geleverd. Ondanks herhaaldelijke klachten en contact met de klantenservice, blijft een oplossing uit, wat leidt tot frustratie en overweging om na de contractperiode over te stappen naar een andere provider.

Mijn Klacht:

Sinds Jan 2013 hebben wij een abb met vadofonevast, vodafone thuis via glaskabel met TV, Bellen en Internet. Ondanks vele malen de servicedienst bellen(wat erg veel tijd, geld en ergennis) en klachten indienen, hebben we tot op heden veel problemen met internet verbinding via de vaste computer en wifi.
Van Router TP-link valt continu de verbinding weg op zowel wifi als bekabelde computer.
Het blijkt dat de routers van TP-link die vodafone gebruikt niet goed werken,Heb van andere mensen hier in de wijk ook gehoord dat ze die problemen hebben, Maar vodafone doet er niets aan. We zijn erg boos omdat we al weken klagen en er geen oplossing komt.
Als ik het van te voren allemaal geweten had had ik niet voor vodafone gekozen.
overweeg ook na contractperiode over te stappen.

Wie herkent deze klacht? Graag allemaal reageren en misschien de media inschakelen.(Radar of kassa) deze smullen hiervan!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Vodafone moet heel snel alle mensen voorzien van een goed werkende router en mensen een schade vergoeding geven

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Vodafone beoordeeld.

Vodafone

Heeft op 04 april 2013 om 11:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vodafone heeft de klant per e-mail op de hoogte gesteld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie