Klacht: Weigering toiletgebruik Zeeman Eijsden Koning Willem Alexanderstraat

A.A.J. van Breugel op 24 oktober 2018 over Zeeman in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Zeeman has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Zeeman
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 24 oktober 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste medewerker of medewerkster,

Ik ben gisterenmiddag bij een filiaal van uw organisatie in Eijsden NL geweest. Er was mij een klein incontinentie ongeluk overkomen. Ik heb aan de aanwezige medewerkster (verkoper 0003524) gevraagd of ik van het toilet gebruik mocht maken. Dat kon niet, omdat haar collega gebruik maakte van het toilet. Daarom zei ik dat ik wel wilde wachten. Zij vertelde mij dat het niet de bedoeling was dit ik gebruik zou maken van het toilet en dat ik maar elders naar een toilet moest gaan.
Ik ben een 56 jarige vrouw die met een rollator loopt. Ik heb verschillende artikelen in het betreffende filiaal gekocht. Filiaal nr. 129212. Bon nr. 0857. Datum 23 oktober 2018 om 14.30 uur.

Ik ben dus niet tevreden over de klantvriendelijkheid van dit personeelslid.
Een hele tijd geleden heb ik bij een filiaal van een andere winkelketen ook naar het toilet gevraagd. Ik zat destijds in een rolstoel. Hier mocht ik wel van het toilet gebruik maken.

Zelf ben ik, helaas, arbeidsongeschikt, maar heb vroeger ook klachtenbehandeling bij de Belastingdienst gedaan.

Graag ontvang ik bericht van u.

Hoogachtend,

Adriënne van Breugel

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik vernemen dat uw personeelslid hierop aangesproken wordt en dat dit in de toekomst niet meer voor zal komen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zeeman

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zeeman nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM