Klacht: Reclame

Riannedejong op 12 april 2018 over Youtube in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Youtube
Categorie Websites
Status Open
Datum 12 april 2018

Een gebruiker ervaart problemen met het afspelen van reclames op YouTube. Hoewel de reclame niet als storend wordt ervaren, leidt het zwart beeld dat verschijnt tijdens de reclame ertoe dat de gebruiker het gewenste filmpje niet kan bekijken.

Mijn Klacht:

Elke keer als ik een filmpje wil kijken op YouTube komt er af en toe reclame voor bij, ik vind dat niet heel vervelend. Het probleem is dat de reclames niet worden afgespeeld. Er komt een zwart beeld voor of midden in het YouTube filmpje dat ik wil kijken, en dan kan ik dus het hele filmpje niet zien omdat de reclame niet laad en niet afspeeld.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de reclames gewoon afspelen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Youtube

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Youtube nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM