Klacht: Youfone Eindeloos (nog steeds wachten en dus NIET OPGELOST)

arrow op 16 april 2012 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte meneer/mevrouw, Onze excuses voor het ongemak.İn het systeem staat wel uw juiste adres. Vanaf heden dient u geen last te hebben van uw nummer. Hopende u voldoende geinformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, Team Youfone

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 16 april 2012

Een klant heeft in februari een Youfone Eindeloos abonnement aangevraagd, maar heeft sindsdien meerdere problemen ondervonden. Na een lange wachttijd ontving de klant pas in april de SIM-kaart, die naar een verkeerd adres was gestuurd. Ondanks pogingen om het abonnement te activeren, ervaart de klant nu zowel problemen met bellen als met internetverbinding, en is het account geblokkeerd om administratieve redenen.

Mijn Klacht:

Begin februari een youfone eindeloos abonnement aangevraagd met nr behoud. 14 maart een bedankt mail voor de bestelling en dat de aansluitkosten van de rekening worden afgeschreven. Daarna niets meer gehoord. Totdat er een bericht volgt dat is geconstateerd dat ik nog geen SIM heb ontvangen. Op 13 april SIM kaart ontvangen. Was gestuurd naar een adres met verkeerd huisnummer, terwijl huisnr op de site goed staat. In de brief stond dat je tijdens kantooruren (1.30/gesprek) kan bellen om te activeren. Na contact met helpdesk werd gezegd dat je dit ook zelf kan doen op de site, maar goed. Uiteindelijk bleek er mee te bellen, maar geen internet. Vanavond opnieuw geprobeerd, mar nu lukt bellen ook niet meer en komst er een bandje met de tekst wegens adminstratieve redenen geblokkeerd.
Uiterst vervelend en geen beste indruk van Youfone.
NIET OPGELOST.
Youfone beweert dat het is opgelost, maar ik heb nog steeds geen internet hoe moeilijk kan het zijn voor youfone om je kern activiteit te leveren.

Gewenste Oplossing:

Kunnen bellen EN kunnen internetten conform abonnement binnen nu en een dag.
NIET OPGELOST DUS. (21-4)

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 17 april 2012 om 15:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte meneer/mevrouw,

Onze excuses voor het ongemak.İn het systeem staat wel uw juiste adres. Vanaf heden dient u geen last te hebben van uw nummer.

Hopende u voldoende geinformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,
Team Youfone

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Youfone beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - Wacht nog steeds op internet.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie