Klacht: Ik heb zelf actie ondernomen door een andere provider te kiezen i.p.v. Youfone

jeane op 07 juni 2012 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Direct contact opgenomen met de klant.

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 7 juni 2012

Een klant heeft op 24 maart 14,95 euro betaald aan Youfone voor de overname van zijn mobiele telefoonnummer, maar heeft sindsdien geen actie van het bedrijf gezien. Na contact met de klantenservice bleek de klant niet geregistreerd te zijn bij Youfone, en hij vraagt zich af waar zijn betaling is gebleven. Uiteindelijk heeft de klant besloten om een andere provider te kiezen.

Mijn Klacht:

Op 24 maart jl. heeft Youfone 14,95 Euro van mijn rekening gehaald inzake een overname van mijn mobiele telefoon met nummer behoud. Mijn abonnement bij mijn huidige provider was op 24 mei jl. afgelopen, dus heb ik gekozen voor een nieuwe provider en dat is geworden Youfone.

Tot op heden is er geen actie ondernomen door Youfone.

Dus maandagochtend heb ik telefonisch contact gehad met een medewerker van Youfone. Ik sta niet eens bij hun geregistreerd. Mijn gegevens zijn niet meer te vinden.

Waar blijft dan mijn 14,95 Euro die Youfone wel heeft geincasseerd van mijn girorekening.

Gewenste Oplossing:

Ik heb zelf naar een oplossing gezocht.

Ik ben NU OVER GESTAPT NAAR EEN ANDERE PROVIDER. Mijn huidige provider heeft vandaag akkoord gegeven.

Ik heb het helemaal gehad met Youfone.

Ik wil NU mijn geld geretourneerd hebben van Youfone. Dan ben ik tevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 04 juli 2012 om 15:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Direct contact opgenomen met de klant.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie