Klacht: word niet serius genomen

rikjo01 op 31 juli 2019 over Yarden in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Yarden
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 31 juli 2019

Een klant van Yarden, die sinds 1967 verzekerd is, heeft zijn polissen opgezegd maar ervaart problemen met de uitbetaling van zijn tegoed van 1643 euro. Hij voelt zich niet serieus genomen en wordt van het kastje naar de muur gestuurd zonder teruggebeld te worden, ondanks dat hij inmiddels een andere verzekering heeft afgesloten.

Mijn Klacht:

ik heb mijn polissen op gezegt bij yarden ben al vanaf 1967 verzekerd word van het kassie naar de muur gestuurt word niet terug gebeld ik heb in middels een andere verzekering maar mijn polissen zijn nog steeds niet uit betaald totaal 1643 euro mijn geld

Gewenste Oplossing:

als het geld op mijn rekening staat

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van

6 jaren geleden - Goedemiddag, inmiddels is er telefonisch contact met u opgenomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM