Klacht: Retour ??

vschampers op 25 juli 2020 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 25 juli 2020

Een klant heeft op 21 mei een pakketje besteld via Shein, maar wacht sindsdien op de levering. De klantenservice van Shein reageert niet en DHL kan ook geen hulp bieden. Sinds 16 juli staat er in het systeem dat het pakket is geweigerd en teruggestuurd naar Shein, wat de klant als onacceptabel ervaart.

Mijn Klacht:

Hoi,

Ik heb op 21 mei een pakketje besteld via Shein.

Zit er al sindsdien op te wachten. Klantenservice antwoordt niet en DHL kan me ook niet helpen. Het zou verzonden worden via Worldtech Nederland, vandaar deze klacht.

Hij geeft sinds 16 juli aan dat hij geweigerd is en terug gestuurd naar Shein???

Kan echt niet vind ik. DHL zelf weet er niks van waarom.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn pakketje binnen heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door vschampers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM