Klacht: Pakketje waarde €350/€370

Shana1996 op 04 oktober 2021 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 4 oktober 2021

Een klant van Worldtech Nederland B.V. meldt dat een pakketje ter waarde van €350/€370 van SHEIN niet is geleverd, ondanks dat de status aangeeft dat het pakket is afgeleverd. De klant eist dat het pakket alsnog wordt bezorgd en waarschuwt voor mogelijke verdere stappen als dit niet gebeurt.

Mijn Klacht:

Hallo ik heb een pakketje van SHEIN besteld al een paar keer en altijd aan gekomen nu met deze som van geld is het mis gelopen ! Er staat zelfs geleverd bij ! Helemaal niet waar ! Als ik jullie was zou ik maken dat dit pakketje bij mij wordt geleverd ! Of er worden verdere stappen ondernomen !

Gewenste Oplossing:

Mijn pakketje te leveren of mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Shana1996
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM