Klacht: Niet juiste pakket

Mels2000 op 08 september 2020 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 8 september 2020

Een klant heeft een klacht ingediend bij Worldtech Nederland B.V. over een verkeerd geleverd pakket. In plaats van het bestelde traphekje ontving de klant een net, ondanks dat er een aanbieding van '1 plus 2 gratis' gold. Daarnaast ontvangt de klant geen reactie op eerder verstuurde e-mails.

Mijn Klacht:

Goeiedag

Ik heb voor 29.95 betaald voor een pakket wat niet klopt
Het was een traphekje dat je in rolt en niet een net dat ik ontvangen heb
Het was daarbij nog eens 1 2 gratis
Ik krijg geen antwoorden op mijn mails die ik al gestuurd heb

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik tevreden ben is als ik het juiste pakket krijg en de 1 2 gratis
En anders mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mels2000
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM