Mijn Klacht:
de faam en de bode worden weer niet bezorgt/ ik woon in tepoorteweg 8 koudekerke 4371rn walcheren zeeland
Gewenste Oplossing:
deze week graag de krant
piet doolaar op 07 maart 2017 over Wegener in de categorie Kranten - Landelijk
Een klant meldt dat de kranten "De Faam" en "De Bode" niet zijn bezorgd op het adres Tepoorweg 8 in Koudekerke, Walcheren, Zeeland. Deze klacht is goedgekeurd door de betrokken instantie.
de faam en de bode worden weer niet bezorgt/ ik woon in tepoorteweg 8 koudekerke 4371rn walcheren zeeland
deze week graag de krant
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wegener
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wegener nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM