Klacht: Tickets Fright Night

sharanne1 op 15 oktober 2013 over Walibi Holland in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 15 oktober 2013

Een klant heeft twee tickets voor Fright Night besteld, maar per ongeluk een verkeerde datum ingevoerd. Na contact met Walibi Holland bleek het bedrijf niet bereid om de tickets om te zetten of het geld terug te geven, en de klant kreeg te horen dat hij de tickets zelf moest verkopen om nieuwe te kunnen kopen.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,
Ik heb vorige week twee tickets besteld voor fright night en helaas een verkeerde datum ingegeven waar ik na betaling pas achter kwam. Contact opgenomen met Walibi en die zijn niet bereid om de tickets om te zetten, dan wel het geld terug te geven om nieuwe tickets te bestellen. Dan had ik maar beter moeten kijken zo werd mij verteld. Ik moest ze zelf maar verkopen en op die manier nieuwe tickets bestellen.

Gewenste Oplossing:

ik wil graag nieuwe tickets voor aankomende vrijdag, 2 stuks. Ze zijn tenslotte betaald per bank.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Walibi Holland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Walibi Holland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM