Klacht: Te lange wachtrijen

Paddie1 op 20 oktober 2013 over Walibi Holland in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 20 oktober 2013

Een bezoeker van Walibi Holland ervaart dat de Halloween Fright Nights dit jaar te druk waren, met lange wachttijden bij de haunted houses. Hierdoor kon de bezoeker enkele attracties niet bezoeken en merkte hij op dat er ook voor gekropen werd in de wachtrijen. Dit heeft geleid tot teleurstelling over het evenement.

Mijn Klacht:

Ik ga normaal elk jaar naar halloween fright nights in Walibi! Maar hoe het gisteren ging hoeft het van mij niet meer! De redenen zijn: te druk in het park, zo druk is het nog nooit geweest! Te lange wachtrijen bij de haunted houses! Daardoor kon ik het laatste haunted houses niet bezoeken! Wat ik zo jammer vond! En tijdens de wachtrijen werd er ook voor gekropen! Konden dus ook geen attractie bezoeken, omdat het zo druk was

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn met: het retourneren van 2 tickets, was er samen namelijk met me vriend!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Walibi Holland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Walibi Holland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM