Mijn Klacht:
Drie jaar geleden ben ik voor het laatst in Walibi World geweest. Dat was super leuk. Omdat ik in een rolstoel zit mag ik met een bandje om via de uitgang de attracties in en maximaal 3 personen inclusief mijzelf meenemen. De wachttijd om in de attractie te gaan was nooit langer dan 5 a 10 minuten.
Met deze gedachte ging ik vrijdag 10 juli jl. met mijn zus en haar vriend naar Walibi World. Toen wij er arriveerden bleek deze hierboven genoemde punten niet meer te bestaan. Nu mocht ik maar 1 persoon meenemen de attracties in waardoor steeds de ander in de gewone wachtrij moest staan om wel mee te mogen. Hierdoor duurde het soms wel 20 a 30 minuten voordat ik in de attractie mocht. Dit leidde tot woede bij mij en mijn zus en haar vriend.
En wij waren helemaal verbaasd toen er iemand met een smartphone aankwam bij de uitgang en deze liet zien aan een medewerker bij de attractie en gelijk door mocht lopen.
ik vind dit respectloos tegenover mensen met een beperking omdat wij er niks aan kunnen doen dat wij zo zijn. En er was een regel wat het voor mensen met een beperking wat makkelijker maakte om attracties in te mogen en dan wordt die regel weer teniet gedaan!
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn als de oude regel weer werd ingevoerd. Dus dat er maximaal 3 personen inclusief mijzelf weer de attracties in mogen en de wachttijd 5 a 10 minuten is.

