Klacht: Vraag over biologische halfvolle melk

Diewerke Lemain op 07 oktober 2014 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 7 oktober 2014

Een klant van Albert Heijn heeft de afgelopen twee maanden herhaaldelijk problemen ervaren met biologische halfvolle melk, die lobbig werd of al zuur smaakte, terwijl de houdbaarheidsdatum nog niet was verstreken. De klant vraagt zich af wat er is veranderd in de melk, aangezien dit probleem nog nooit eerder is voorgekomen bij hun aankopen.

Mijn Klacht:

De laatste 2 maanden hebben we meerdere keren gehad dat de halfvolle melk lobbig werd maar niet echt zuur smaakte of het was wel al zuur . De houdbaarheidsdatum was dan nog niet verstreken en we hadden het de vorige dag opengemaakt Als ik melk koop ga ik direct naar huis en doe niet nog andere boodschappen
Wij kopen al jaren deze melk van AH maar zo snel zuur als nu hebben we nog nooit gehad Wat is er aan die melk veranderd dat het zo snel lobbig wordt?Wij klagen niet als we de melk buiten hebben gehad tijdens een maaltijd want dan zit je wel eens in de zo’n en is de melk natuurlijk sneller zuur We vernemen graag Uw reactie Hartelijke groet D Lemain

Gewenste Oplossing:

Met een eerlijk antwoord

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer