Klacht: Opgelicht bij Voordeligdvds.nl

plesio op 27 september 2013 over voordeligdvds.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 27 september 2013

Een klant heeft op 15 september een bestelling geplaatst bij Voordeligdvds.nl, maar ontving een dag later een melding dat het product niet op voorraad was en dat de verzending 1 tot 2 dagen zou duren. Na een week zonder updates heeft de klant meerdere e-mails gestuurd zonder reactie te ontvangen, wat heeft geleid tot de indruk dat er sprake is van oplichting. De klant overweegt aangifte te doen bij de politie en geeft aan het vertrouwen in het bedrijf te hebben verloren.

Mijn Klacht:

Ik heb 15 september j.l. een bestelling gedaan en betaald bij Voordeligdvds.nl.Ik kreeg toen 1 dag later een email dat
mijn bestelling momenteel niet voorradig was? en het 1 tot 2 dagen zou duren voordat er zou worden verzonden. op de site werd
hiervan echter niets gemeld. ik heb meer bij dit bedrijf besteld en toen was er geen enkel probleem,vandaar dat ik 1 week heb gewacht en toen ben ik gaan mailen waar mijn bestelling blijft,ik heb 2 emails gestuurd waarop ik geen enkele reactie heb ontvangen.het is nu bijn a 2 weken later.Ik krijg langzaam aan de indruk dat ik ben opgelicht,en dat er iemand bij dit bedrijf met de centen vandoor is gegaan.Mij zijn ze als vaste klant natuurlijk kwijt,en ik zal aangifte gaan doen bij de politie.Hoewel ik betwijfel of die iets voor mij zullen doen.
maar ja je moet toch wat.Ik hoop dat mensen die ook iets bij dit bedrijf hebben besteld en niet ontvangen aangifte zullen.Deze site moet zo snel mogelijk worden gesloten.
Want er komen dagelijks waarschijnlijk vele slachtoffers bij.

Gewenste Oplossing:

Ik wil of mijn artikelen waar ik voor heb betaald,of mijn volledige aankoop bedrag terug.Andere oplossing zie ik niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over voordeligdvds.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over voordeligdvds.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)