Klacht: beleid van Vomar ??

Verbolgen op 30 september 2018 over Vomar in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vomar has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Vomar
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 30 september 2018

Een klant van Vomar uit zijn teleurstelling over de afhandeling van zijn vraag, die op 18 augustus is gesteld. Na een antwoord op 20 augustus heeft de klant verzocht om zijn vraag door te sturen naar M. Groot, maar ontving hierop geen verdere reactie. De klant voelt zich genegeerd en vraagt zich af of zijn vraag verloren is gegaan.

Mijn Klacht:

d.d. 18 augustus j.l. heb ik een vraag gesteld, d.d. 20 augustus kreeg ik antwoord vervolgens heb ik op dit antwoord gereageerd met het verzoek mijn vraag door te sturen naar M. Groot. Denkt men nu als we geen antwoord geven dan vergeet de klant dat deze vraag gesteld is.
Ik ben zeer teleurgesteld in deze opstelling van de Vomar of krijg ik nu als antwoord dat door een of andere reden mijn vraag zoek geraakt is.

Gewenste Oplossing:

Met een direct antwoord op mijn vraag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vomar

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vomar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer