Klacht: Vodafone doet moeilijk bij nummerbehoud tbv ander belbedrijf.

Groodabc op 18 november 2014 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 november 2014

Een klant van Vodafone heeft herhaaldelijk problemen ondervonden bij het aanvragen van nummerbehoud voor een overstap naar Simyo. Ondanks bevestiging van het juiste simkaartnummer, werd de aanvraag twee keer afgewezen, wat leidde tot frustratie over de gebrekkige ondersteuning en communicatie van Vodafone.

Mijn Klacht:

Tot twee keer toe werd mijn aanvraag voor overname nummerbehoud (via Simyo) afgewezen.

De eerste keer hadden ze mijn simkaart nummer gewijzigd in 00000000 (wat natuurlijk onjuist was).

Ik heb ze gebeld, mijn simkaart nummer gecontroleerd en aangeven dat er een nieuwe aanvraag zou komen met dat juiste nummmer.

Vervolgens bleek die weer -omdat het nummer onjuist zou zijn- afgewezen…

Het bedrijf doet niks om je ter wille te zijn en misstanden snel te verhelpen. Ze wisten dat ik wilde overschrijven met nummerbehoud, ze wisten dat mijn kaartnummer klopte (telefonisch gecontrolleerd) en toch blijft men je tegenwerken!

Gewenste Oplossing:

Gewoon actief meewerken aan wat de klant wil.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie