Mijn Klacht:
Afgelopen week hebben mijn schoonzus en ik vier tickets geboekt naar Londen Stansted, ET5XD86 (€88,50pp). Helaas klopten de tijden op onze e-tickets niet met de tijden die wij geboekt hebben. Hier kwamen we de volgende dag bij het uitprinten van de e-tickets achter.
Op onze e-tickets stond 06.45 retourticket, terwijl wij om 18.20 een terugvlucht geboekt hadden. Wij hebben niet eens naar de andere tijd gekeken en zijn er daarom ook van overtuigd dat wij met 4 ogen de goede tickets hebben geboekt.
Nu hebben wij contact gehad met vliegtickets.nl maar helaas konden de dames aan de telefoon niets voor ons betekenen. Alleen de mededeling dat we de tickets om konden boeken voor maar liefst €195,-!!!
Ook werd verteld dat er wat versprongen kon zijn op de website, waardoor er andere tijden op de tickets stonden.
Dit hebben wij later ook geprobeerd door nogmaals een vlucht te boeken en af en toe blijkt de vlucht inderdaad om te springen naar een andere tijd. Het lijkt me niet de bedoeling dat wij de dupe moeten zijn van deze systeemfout?
Wij hebben de tickets omgeboekt, maar hebben hier ontzettend buikpijn van en gaan nu met een nare smaak richting Londen omdat we ervan overtuigd zijn dat wij de goede tijden hebben aangeklikt!!
Gewenste Oplossing:
Wij zijn tevreden als we de kosten voor het omboeken terug krijgen omdat wij zeker weten dat we de goede tijden hebben aangeklikt.
Wij hopen u zo voldoende te hebben geïnformeerd.

