Klacht: verkeerd geïnformeerd Door de klantenservice

casper beumkes op 04 januari 2016 over vliegtickets.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Beumkes, Wij zijn momenteel druk bezig met uw klacht en hierover hebben wij dan ook regelmatig e-mailverkeer. Zoals aangegeven zullen we naar verwachting 14 januari meer informatie hebben. Met vriendelijke groet, Customer Care Vliegtickets.nl

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 4 januari 2016

Een klant heeft op 23 november 2015 contact opgenomen met de klantenservice van vliegtickets.nl over de visumvereisten voor zijn vrouw, die via Engeland zou reizen. De klantenservice gaf aan dat er geen probleem was en dat zijn vrouw 24 uur in de transitzone mocht verblijven. Bij het inchecken op 26 november bleek echter dat een transitvisum noodzakelijk was, wat leidde tot verwarring en problemen.

Mijn Klacht:

Op 23 november 2015 contact gehad met klantenservice van vliegtickets.nl. en gevraagd hoe het zit met als mijn vrouw een schending visum heeft en we via engeland vliegen. Echter uit gelegd aan de mevrouw aan de andere kant dat wij op 26 november wilde vliegen naar london zouden daar aankomen om 19:50 uur en we zouden 27 november smorgens om 6:30 uur door vliegen naar amsterdam. Dit was volgens deze mevrouw van de klantenservice geen probleem want mijn vrouw mocht voor 24 uur verblijven op de now fight zone. Ik kreeg zelfs een website waar ik het kon lezen. Dus in goed vertrouwen de vlucht geboekt bij vliegtickets.nl. op 26 november naar het vliegveld in manila daar wilde we in checken en tot onze grote verbazing kregen we te horen dat mijn vrouw een transitvisum nodig had voor Engeland. Omdat we niet op de zelfde dag door vlogen naar amsterdam. De 24 uur schijnt alleen geldig te zijn op een dag. En niet 24 uur in twee dagen zoals mij werd medegedeeld door de klantenservice van vliegtickets.nl. uiteraard omdat er 7 uur tijd verschil was. Was het in Nederland nacht en niemand bereikbaar vervolgens terug naar hotel gegaan terneer geslagen en direct contact opgenomen met vliegtickets.nl en die moesten contact leggen met filipijnse Airlines en we werden van kastje naar de muur gestuurd. Mijn visum voor de Filipijnen verliep echter op 3 december waardoor ik noodgedwongen op 2 december andere tickets moest boeken om niet in de problemen te komen met de imigratie dienst aldaar. Bij terug komst in Nederland direct weer contact gelegd met vliegtickets.nl en wederom wordt er steeds gezegd we zijn in afwachting van filipijnse Airlines we bellen u terug. Nu contact gelegd met advocaat en die wacht nog 24 uur anders gaat die er werk van maken. Want is schandalig dat je zolang moet wachten op je geld terug of andere tickets. Ik ben dus zwaar teleurgesteld in vliegtickets.nl

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn geld terug krijg. Of twee nieuwe tickets naar de Filipijnen terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door vliegtickets.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat vliegtickets.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

vliegtickets.nl

Heeft op 13 januari 2016 om 17:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Beumkes,

Wij zijn momenteel druk bezig met uw klacht en hierover hebben wij dan ook regelmatig e-mailverkeer. Zoals aangegeven zullen we naar verwachting 14 januari meer informatie hebben.

Met vriendelijke groet,
Customer Care Vliegtickets.nl

casper beumkes

Heeft op 13 januari 2016 om 19:01 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Ik vind het erg dat jullie een klant zolang laten wachten en van kastje naar de muur sturen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM