Mijn Klacht:
3x tickets geboekt, Ivm corona maatregelen mochten wij omboeken .
Geen geld terug .
Tickets is geldig tot 31 december 2023.
Wij hebben in 2022 opnieuw geprobeerd te boeken maar er werd p.p €510 extra bij gevraagd. Om een nieuwe tickets te boeken . Daar gingen wij niet accoord. Aangezien onze 3x tickets een bedrag van €1798 is wat wij hebben betaald.
Vliegtickets wil ons geld niet terug geven maar eis dat wij gaan omboeken.
Maar helaas kunnen wij dat zelf niet doen geen toegang.
Vliegtickets is niet te bereiken ook niet via [email protected]
Mail sturen wordt niet beantwoordt
Telefonisch contact nummer bestaat niet .
Ook via tips om je boeking in te zien gaat ook niet .
Ik loop al een 1 jaar achter mijn geld aan . Belachelijke hoe het zo gaat en ik heb hard gewerkt voor mijn geld en ik laat niet dat Vliegtickets mijn €1798 in hun zak stoppen zijn ze helemaal gek geworden of zo !!!
Ik heb vorig jaar contact gehad met een werk nemer Rachel, Stephan en Miguel.
Laatste bericht van Stephan was dat ik mijn tickets kan boeken om contact met ze op te nemen . En dat de tickets geldig zijn tot 31 december 2023.
Maar niemand is te bereiken.
Gewenste Oplossing:
Graag mij geld terug volledig!
En als het echt niet kan, dan 3x tickets voor de gekochte bestemming en rechts streek vlucht geen onzin met goedkoop toestanden !!!


