Klacht: Vierde in rij wordt genegeerd en afspraken niet nagekomen

mfijneman op 22 november 2022 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 22 november 2022

Een klant van Jumbo Kerwerve in Etten-Leur ervoer frustratie over de lange wachttijd bij de kassa, waarbij hij de vierde in de rij was en geen andere kassa geopend was. Ondanks meldingen van andere klanten over de situatie, werd zijn aanwezigheid genegeerd door de kassamedewerker, die aangaf niet op de hoogte te zijn van de gang van zaken. De klant besloot uiteindelijk naar de informatiebalie te gaan om zijn onvrede te uiten.

Mijn Klacht:

Afgelopen zondagavond bij Jumbo Kerwerve in Etten Leur een paar kleine boodschapjes gehaald. Het was al even duidelijk dat ik de 4e wachtende in de rij was en er was verder geen andere kassa geopend. 2 andere medewerkers zaten vrolijk te kletsen bij de informatiebalie en 1 andere medewerker was aan het vegen. De dame voor mij meldde aan de meneer achter de kassa dat ik de 4e wachtende in de rij was maar kreeg als antwoord: oh, dit heb ik niet gezien. Toen ik aan de beurt was meldde ik het hem nog een keer maar zei hij opnieuw: heb ik niet gezien, toen ik hem vroeg of deze actie soms niet meer geldt gaf hij aan dat hij dat niet weet en dat hij er pas net werkte. Het feit dat het gewoon werd genegeerd was voor mij de druppel en ik ben daarom naar de informatiebalie gelopen en dit aangegeven. Zei meldden mij ook dat ze het niet hadden gezien, dus opnieuw werd ik niet serieus genomen. Ik gaf aan dat ze ook te druk bezig waren met andere zaken en dat ze op de beelden duidelijk terug zouden kunnen zien dat ik de 4e wachtende in de rij was bij de kassa en dat dit door de meneer achter de kassa werd genegeerd. Als antwoord kreeg ik: ja, hij is inderdaad nieuw en beelden kan alleen de leidinggevende terugkijken en wij niet. Je begrijpt dat ik not amused was over hoe mij melding en vervolgens klacht totaal niet serieus genomen werd. ik heb mijn gegevens achtergelaten maar de blikken van de medewerkers op mijn opmerkingen zeiden me genoeg, totaal geen klanttevredenheid!

Gewenste Oplossing:

Het gaat mij niet om het bedrag van mijn boodschappen, maar als je een garantie geeft die Jumbo pretendeert, dan moet een klant hier gebruik van maken en kan niet het excuus zijn om dit maar niet te doen omdat ze zelf allemaal met andere zaken bezig zijn en het dan niet zien en als excuus dat de medewerker nieuw is. Lijkt me toch dat iemand wordt ingewerkt?
Hoe er vervolgens met mij werd omgegaan was allesbehalve klantvriendelijk !

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Reactie van de melder van de klacht mfijneman

3 jaren geleden - Geen enkele reactie of oplossing geboden vanuit Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mfijneman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer