Klacht: op 24-4 een granietparasolvoet gekocht die is nog niet afgeleverd.

poell-Calisir op 10 mei 2023 over vidaXL in de categorie Online Warenhuizen

vidaXL klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf vidaXL
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 10 mei 2023

Op 24 april heeft de klant een granietparasolvoet besteld bij vidaXL, maar deze is nog niet afgeleverd. Na een melding op 26 april dat er een bezorgpoging is gedaan, heeft de klant herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met vidaXL, maar ontvangt geen concrete antwoorden op zijn vragen.

Mijn Klacht:

op 26-4-2023 (zonder te melden deliver paks postorderbedrijf) informatie achter gelaten dat ze aan de deur zijn geweest. sinds dien ben ik daglijks mee bezig om contakt te komen met vidaxl. helaas gewen zij geen concrete antwoord op mijn vraag.

Gewenste Oplossing:

terug betaling of terug sturen betaalde parasolvoet.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM