Klacht: Geen passende oplossing

EJ26 op 08 maart 2021 over vidaXL in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 maart 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste EJ26, Wij hebben je meerdere malen proberen te bellen om te kijken of de terugbetaling goed ontvangen was maar helaas ben je niet bereikbaar. Mochten wij je nog ergens mee kunnen helpen kun je ons een email sturen met...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf vidaXL
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 8 maart 2021

Een klant van vidaXL heeft een ligbed gekocht dat snel defect raakte. Na meerdere correspondenties ontving de klant uiteindelijk een terugbetaling van € 110,- in de vorm van een voucher, maar bij het gebruik van deze voucher voor een duurder meubel bleek dat er beperkingen waren, wat leidde tot onvrede.

Mijn Klacht:

Vorig jaar hebben we een ligbed gekocht van € 110,-. Het doek van het ligbed scheurde binnen de kortste keren en we zouden een nieuw doek krijgen. Na lang wachten en over-en-weer mailen bleek dat ze het doek niet toe konden sturen, daarom zouden we € 10,- terug krijgen. Dit is natuurlijk al belachelijk. Na opnieuw heen-en-weer mailen kregen we dan de € 110,- terug, maar dan wel in vouchervorm. Normaal gaan we hier niet mee akkoord, want officieel had VidaXL al het bedrag terug moeten storten, maar we wilden ze graag een tweede kans geven.

Nu hebben we een meubel uitgezocht die, uiteraard, duurder is dan het bedrag. Wij wilden dan het tegoed gebruiken om het meubel te kopen, maar nu geven ze ineens aan (in vertaald Nederlands) dat we er alleen iets voor mogen kopen met een bedrag wat onder de € 110,- ligt. Dit slaat natuurlijk helemaal nergens op!

Wij hebben dan ook het idee dat klachten niet serieus genomen worden.

Gewenste Oplossing:

Of het nieuwe meubel met de beloofde € 110,- korting, of de aankoopwaarde van het ligbed terugstorten.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door vidaXL in behandeling genomen

Bericht van vidaXL

5 jaren geleden - Beste EJ26, We hebben je proberen te bellen, helaas was je niet bereikbaar. Later zullen wij het nogmaals proberen. Met vriendelijke groet, Martijn vidaXL

Reactie van de melder van de klacht EJ26

5 jaren geleden - Beste Martijn, Ik snap niet zo goed waarom er wordt gebeld als ik specifiek om een mail vraag.

Bericht van vidaXL

5 jaren geleden - Beste EJ26, Op 24 februari heb ik je een email gestuurd, maar helaas geen reactie ontvangen. Zou je hier nogmaals naar kunnen kijken? Met vriendelijke groet, Martijn vidaXL

Bericht van vidaXL

5 jaren geleden - Beste EJ26, Ik heb je een email gestuurd. Indien je nog vragen hebt horen wij dit graag. Met vriendelijke groet, Martijn vidaXL

Reactie van de melder van de klacht EJ26

5 jaren geleden - Het bedrag is teruggestort, maar niet het bedrag twv 110 euro. Dit ging om iets van 90 euro.

Bericht van vidaXL

5 jaren geleden - Beste EJ26, Ik heb je proberen te bellen, maar je was niet bereikbaar. Daarom heb ik je een mail gestuurd. Indien je nog vragen hebt horen wij dit graag. Met vriendelijke groet, Martijn vidaXL

Reactie van de melder van de klacht EJ26

5 jaren geleden - Ik heb geen gemiste oproep, was gewoon bereikbaar. Daarbij heb ik gezegd dat ik liever een antwoord per mail krijg dan telefonisch.

Bericht van vidaXL

5 jaren geleden - Beste EJ26, Ik heb je een e-mail gestuurd. Indien je nog vragen hebt horen wij dit graag. Met vriendelijke groet, Martijn vidaXL

Reactie van de melder van de klacht EJ26

5 jaren geleden - Hoi Martijn, Ik heb geen mail ontvangen. Met vriendelijke groet, Erwin

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat vidaXL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

vidaXL

Heeft op 19 maart 2021 om 08:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste EJ26,

Wij hebben je meerdere malen proberen te bellen om te kijken of de terugbetaling goed ontvangen was maar helaas ben je niet bereikbaar.

Mochten wij je nog ergens mee kunnen helpen kun je ons een email sturen met het referentie nummer van deze klacht.

Nogmaals excuses voor het ongemak en wens je een fijne dag toe.

MEt vriendelijke groet,

Marina

EJ26

Heeft op 19 maart 2021 om 08:50 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Ik vind het raar dat als er gezegd wordt dat er een mail gestuurd heb, ik deze niet heb ontvangen. Dit geef ik aan, net als dat ik PER MAIL op de hoogte gebracht wil worden. Dit is al 4x aangegeven. En dat er nu, zonder te reageren op mijn reactie, ineens gezegd wordt dat het opgelost is.

Dikke duim naar beneden!

Alle klachten die gemeld zijn door EJ26
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM