Klacht: veels te dure kaartjes ( 3 maal de aankoopprijs )

[email protected] op 19 november 2016 over Viagogo in de categorie Kaartenverkoop

Viagogo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Viagogo
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 19 november 2016

Een klant heeft een klacht ingediend over de hoge kosten van tickets voor een concert van Kensington, waarbij de totale prijs van 214 euro aanzienlijk hoger was dan de oorspronkelijke prijs van 70 euro voor twee tickets. De klant vraagt om uitleg over de prijsverschillen en de bijkomende kosten, zoals service- en afhandelingskosten, en is ontevreden over de locatie van de zitplaatsen.

Mijn Klacht:

Beste mensen, de kaarten van Kensington afgelopen zaterdag kosten 35,-. ( 2 x 35 euro = 70,- ). Bij ons koste het 214,-. 2 x 78,30 = 156,60 en 43,50 euro servicekosten. En verder de bekende kleinere kosten.

Betaalwijze: iDEAL (AN): ING *******************************nl
Aantal Tickets: 2
Prijs per ticket: €78.30
Totaalprijs Tickets: €156.60
Servicekosten: €43.50
Afhandelingskosten: €4.95
BTW: €9.13
Prijsaanpassing: -€0.00
Totaalkosten: €214.18

Wat is er fout/ anders gegaan bij 2 tickets a 35 euro en wij hebben totaal betaald 214,-.? ( 3 x de ticketprijs ) En we zaten helemaal aan de zijkant podium.
Graag uw reactie.
Dank.
Caroline en Rob van Gogh.
Spijkenisse.
0651617367

Gewenste Oplossing:

Wij willen best meer betalen als dit gebruikelijk is via een ander bureau, maar 2 x 50,- ( 100 euro ) is wel de redelijke grens.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM