Klacht: Onjuiste concertkaarten ontvangen

Gabriella1977 op 13 januari 2017 over Viagogo in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Viagogo
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 13 januari 2017

Een klant heeft voor het concert van The Weekend twee kaarten besteld voor 83,49€ per stuk, maar ontving in plaats daarvan goedkopere kaarten ter waarde van 45€. Ondanks het betalen van een totaalbedrag van 230,38€ inclusief kosten, heeft de klant geen reactie ontvangen op twee verzonden e-mails en kan hij geen telefoonnummer van Viagogo vinden. De klant maakt zich zorgen dat de ontvangen kaarten mogelijk ook aan andere kopers zijn verkocht.

Mijn Klacht:

Voor het concert van The Weekend twee kaarten besteld van 83,49€
Totaal prijs inclusief servicekosten, afhandelingskosten en BTW: 230,38€
Daarboven niet de kaarten ontvangen die ik betaald heb, nee ze sturen mij de kaarten van het goedkoopste tarief, 45€. En nergens een telefoonnr te vinden en ook geen reactie op mijn twee verzonden mails ontvangen.
Oplichters!!! Ik zit met goedkope kaarten, en vrees ook het ergste namelijk dat wij niet met deze kaarten binnenkomen, want deze kaarten kunnen ze evt. ook aan andere kopers hebben gestuurd

Gewenste Oplossing:

Als ik de kaarten ontvang waarvoor ik betaald heb en bij het concert toegelaten wordt met de ontvangen kaarten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Viagogo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Viagogo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM