Klacht: Misleidend

Monique van den Berk op 16 april 2018 over Viagogo in de categorie Kaartenverkoop

Viagogo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Viagogo
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 16 april 2018

Een klant heeft vier kaartjes gekocht voor een evenement via Viagogo, waarbij de prijs per kaartje €68,- was. Op de officiële website van het evenement zijn dezelfde kaartjes echter te koop voor €52,-. De klant beschouwt de prijsstelling op de Viagogo-website als misleidend en verzoekt om terugbetaling van het prijsverschil.

Mijn Klacht:

Beste Viagogo,

Afgelopen week 4 kaartjes van 7 th sunday 20 mei bij u gekocht. (16444912) kaartjes kosten per stuk €68,–
Echter op de officiële site van 7 th sunday kosten de kaartjes €52,– 3,75
Jullie geven je uit als officiële site terwijl dat niet zo is. Graag zou ik het verschil terug ontvangen. Jullie site is misleidend!
Vriendelijke groet,
Monique van den Berk

Gewenste Oplossing:

Als het verschil van de kaartjes is terug betaald

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM