Klacht: geld afgeschreven

annemariemars op 30 mei 2012 over Vesta Payment Solutions Limited in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 4 juni 2012
Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 30 mei 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er is op 21 mei en op 30 april 2 x 10 euro van mijn rekening afgeschreven en ik heb het zelf niet gedaan, weet ook niet waarvoor het is of waar vesta voor staat.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld weer terug gestort krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vesta Payment Solutions Limited in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vesta Payment Solutions Limited een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vesta Payment Solutions Limited

13 jaren geleden - Vesta Payment Solutions Limited heeft contact opgenomen met de klant om de details van deze betaling uit te leggen en de aard van ons bedrijf uit te leggen. Vesta Payment Solutions Limited is het bedrijf dat zich bezighoudt met de verwerking van mobiele telefoon Opwaarderingen in opdracht van Vodafone NL via Overal Opwaarden

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM