Klacht: betaling aan Vodafone blijkbaar via vesta payment solutions gegaan

JSPLN op 05 augustus 2019 over Vesta Payment Solutions Limited in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Betalingsdiensten
Status In behandeling
Datum 5 augustus 2019

Een consument heeft een betaling van € 121,60 gedaan via de website van Vodafone, bedoeld voor de laatste betaling van zijn abonnement. De betaling is echter niet bij Vodafone aangekomen, maar bij Vesta Payment Solutions, wat volgens de klager een vaak voorkomend probleem lijkt te zijn. De klager vindt het vreemd dat Vodafone hier geen maatregelen tegen neemt.

Mijn Klacht:

Ik heb via de rekening op website van my Vodafone een betaling gedaan van € 121,60 welke bedoeld waren voor de laatste betaling van mijn Abonnement)toestel.
Echter bleek dat de betaling niet aan Vodafone is doorgestort en zij deze dus ook niet ontvangen hebben maar dat op een of andere duistere manier het bij Vesta Payment Solution terecht gekomen is.
Vreemd dat dit kan gebeuren en aan de klachten te zien ook heeeeeeeeel vaak gebeurd, Ook vreemd dat Vodafone hier geen maatregelen in neemt.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dan ook per direct dat door Vesta Payment Solution het bedrag alsnog naar Vodafone wordt doorgezet zodat mijn betaling is gedaan of dat ik mijn geld terug krijg zodat ik Vodafone zelf opnieuw kan betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vesta Payment Solutions Limited in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM