Klacht: Vertraging leertijd Swiss Sence

fammaaskant op 09 februari 2012 over Swiss Sense in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Swiss Sense has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 februari 2012
Reactie van het bedrijf:

Cliënt is tevreden met de uitleg en geboden oplossing. Webcare Swiss Sense

Categorie Bedden
Status Opgelost
Datum 9 februari 2012

Op 17 oktober 2011 werd er een boxspring lifestyle KIDS besteld bij Swiss Sense, met een verwachte levertijd van 14 tot 16 weken. In januari 2012 werd echter meegedeeld dat de levering vertraagd was door een brand bij een toeleverancier, met een nieuwe verwachte levertijd van 8 tot 10 weken extra. Uiteindelijk werd de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Op 17 oktober 2011 hebben we voor onze zoon een boxspring lifestyle KIDS electro aangeschaft in het filiaal Hazerswoude. Verwachte leertijd 14 tot 16 weken (week 5 2012), wij vonden dit wel erg lang – meestal is de levertijd rond de 10 weken. Maar onze zoon wilde dolgraag dit bed hebben dus zijn we overgegaan tot bestelling. In januari zei onze zoon nog dat het bijna zo ver was dat hij eindelijk in zijn nieuwe bed kon gaan slapen, en niet meer op zijn matras.
Te vroeg gejuicht, op 27 januari hebben we een brief ontvangen dat de levering vertraging had opgelopen in verband met een brand bij een van de toeleveranciers. Binnen 2 weken zouden we meer horen. Op 7 februari werden we gebeld door Swiss Sence, de levering zou vertraagd zijn met 8 tot 10 weken – week 14/15 2012????. Helaas kon men ons niet vertellen waar de brand precies was (land – stad), alleen dat het bij de stoffen leverancier was. We zijn erg benieuwd of dit echt waar is. Zonde dat Swiss Sence zo zijn goede naam zo te grabbel gooit.
Dit betekent nu wel dat we een half jaar op een bed zitten te wachten, als het bed echt geleverd zal worden in week 14/15, echt belachelijk lang naar onze mening. Tijdens het laatste contact is, werd ons een kado cheque voor textiel van 100 euro aangeboden te besteden in een Swiss Sence winkel!!! Sigaar uit eigen doos??? Wij vinden dit een erg mager aanbod aangezien onze zoon nu 8 tot 10 weken extra op een matras moet slapen en wij bij de bestelling al de nodige textiel besteld hebben.

Gewenste Oplossing:

Wij zouden graag een eerlijk antwoord krijgen waardoor de vertraging is ontstaan, als de brand inderdaad heeft plaatsgevonden, laat dan ook weten waar (Naam - plaats-land).
Ook zouden wij graag een betere compensatie ontvangen dan de aangeboden textiel bon voor 100 euro. Tevens een spoedige levering van boxspring voor onze teleurgestelde zoon.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Swiss Sense in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Swiss Sense een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Swiss Sense

Heeft op 10 februari 2012 om 10:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Cliënt is tevreden met de uitleg en geboden oplossing.

Webcare Swiss Sense

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Swiss Sense beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - Webcare Swiss Sense heeft contact met ons opgenomen. Deze keer werd er beter/helderder uitgelegd waardoor de vertraging is ontstaan. Blijft natuurlijk een hele lange levertijd van een half jaar. We zijn in ieder geval tevreden met de snelle reactie van Swiss Sence op deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM