Klacht: Misleidende naam

Anita van Langen op 04 september 2023 over VERO-MODE.NL in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 september 2023

Een klant heeft een klacht ingediend over VERO-MODE.NL, omdat de naam verwarring veroorzaakte met het bekende merk Vero Moda. Na het plaatsen van een bestelling ontdekte de klant dat de producten uit China kwamen en dat de kwaliteit niet voldeed aan de verwachtingen. Bovendien bleek annuleren van de bestelling niet mogelijk.

Mijn Klacht:

Ik dacht zaken te doen met Vero Moda, de naam lijkt er erg op. Bij de bevestiging blijkt het uit China te komen en weet ik dat de kwaliteit belabberd is en ik dit zelf goedkoper had kunnen bestellen. Annuleren kon niet meer werd mij verteld.

Gewenste Oplossing:

Ik accepteer het niet en betaal niet, zij moeten dit annuleren bij Klarna of zelf het bedrag betalen
Ook moeten ze duidelijk aangeven dat ze géén Vero Moda zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over VERO-MODE.NL

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over VERO-MODE.NL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anita van Langen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM