Mijn Klacht:
Dirk van de Broek Sloterkade Amsterdam
Afgelopen maandag 22 oktober ben ik rond 20:12u in de Dirk van de Broek Sloterkade Amsterdam aangehouden op verdenking van diefstal. Er werd op een agressieve toon geeist of ik mijn tas wilde laten zien. Toen ik eerst heb gevraagd of deze persoon zich kon legitimeren, voordat ik mijn tas laat zien, gingen de gemoederen nogal hoog. Ik heb deze meneer gezegd dat hij de camerabeelden kon bekijken en dat hij dan zou zien dat ik niks had gestolen of desnoods de politie mocht bellen.
Na veel getouwtrek, nog steeds geen spoor van een legitimatie heb ik dan toch mijn tas laten zien. Furieus was ik! Dìt was niet voldoende, toen vroeg de man of ik mijn jas ook kon laten zien. Ik was het hier niet mee eens, aangezien ik door een persoon ben aangehouden die niet eens zijn managers pas of legitimatie laat zien en daar volgens mij ook niet bevoegd voor was. Ik heb hem gezegd dat hij de politie kon bellen en dat zij het dan maar afhandelen.
Ik vind werkelijk waar dat ik als klant, ik had nog niks gekocht, omdat ik mijn vriendin zocht, als stront ben behandeld en als er klanten worden aanhouden moet de aanhouder zich ook legitimeren!
Mijn jas en tas heb ik in het achteraf kamertje laten zien en je raadt het al, niks gestolen! Niet alleen is mijn avond totaal verziekt, want ik kwam er om gewoon een flesje wijn te halen. Ook ben ik als klant zeer slecht behandeld en is er geen rekening gehouden met mijn privacy en is er nooit iets van legitimatie aan mij laten zien of Dirk van de Broek pas dat deze meneer daar bevoegd voor was.
Gewenste Oplossing:
Een excuses zal zeker op zijn plaats zijn, evenals een passende oplossing vanuit jullie kant!


