Mijn Klacht:
Wij hebben een bod gedaan op een ( zoals de Veilingtekst vermeld ) 3 daagse trip naar Malta.
Dit was het hoogste bod , derhalve waren wij de ‘gelukkige’ winnaars van de reis.
In de veilingtekst was vermeld : 3 daagse reis !
Heenreis mogelijk van november 2017 t/m maart 2018.
Heenreis voor 20.15 uur.
Terugvlucht na 16.30 uur.
Na betaling van de verschuldigde reissom kon ik mijn voorkeur voor de data via een externe reisorganisatie : Flywise , kenbaar maken.
Na een aantal dagen kreeg is echter per mail te horen dat mijn voorkeurs data niet mogelijk was. Ondanks het feit dat dit wel werd aangeboden.
Na een alternatief te hebben doorgegeven kreeg ik na een aantal dagen de boekingsbevestiging.
Wat schetst mijn verbazing :
Wij vliegen heen om precies 20.10 uur ( 5 minuten eerder dan de veilingtekst vermeld ) , echter de terugreis is binnen twee dagen later.
De terugreis is wel na 16.30 uur. Echter ben ik per saldo binnen 48 uur weer retour in Nederland !
Dus helemaal geen 3 daagse reis zoals aangegeven in de Veilingtekst !
Ik ben nml. binnen 48 uur weer terug op Nederlandse bodem.
Nu diverse mailtjes over geschreven richting Vakantieveilingen.
Men geeft echter geheel niet thuis. Men beroept zich op de vermelde tekst over de reistijden en heeft het totaal niet over de misleiding in de tekst : 3 daagse reis ! Dit had voorkomen kunnen worden door desnoods iets eerder te vertrekken.
Gewenste Oplossing:
Een passende oplossing conform de vermelde Veilingtekst.
Hier is geen sprake van een 3 daagse reis. Wij zijn immers nog geen 48 uur onderweg ! Dus nog geen 2 dagen.
Of men kan een eerdere vertrektijd aanbieden zodat er wel sprake is van een deel van 3 dagen of men kan hier een passende vergoeding aanbieden voor het feit dat hier helemaal geen sprake is van 3 of een deel van 3 dagen i.p.v. nu nog geen 2 dagen.
Indien dit niet kan worden geboden zal ik de zaak aan de Geschillencommissie voorleggen.


