Mijn Klacht:
Ik heb een retour busreis gewonnen voor naar Berlijn. Er stonden 6 verschillende data’s vermeld en heb gelijk geboekt en kreeg een mail terug van citybusexpress dat de datum die ik had aangegeven niet beschikbaar was. Er staat ook niet vermeld dat een bepaalde datum niet beschikbaar is met de veronderstelling dat ik dacht dat alle data’s nog beschikbaar waren.
Anders had in eerste instantie geen aanbod gedaan op die veiling omdat ik op die andere dagen niet kan. Het gaat toch wel om € 65. Ik wil graag mijn geld terug.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik mijn geld terug krijg. Een tip is om op jullie site aan te geven voor die veiling welke data's wel beschikbaar zijn en welke nu al volgeboekt is zodat er geen misverstanden ontstaan.

