Mijn Klacht:
Ik heb via vakantie veiling een bon gewonnen voor 2 overnachtingen in een 4 kamer appartement in suite home barcelona. de waardebon is geldig t/m 31-03-2015. en heeft mij 150 euro gekost.
Nu wilde ik vorige week reserveren via de site, om in de voorjaarsvakantie (wk9) een week weg te kunnen, echter kon er geen data gekozen worden via de kalender terwijl de bon gewoon nog anderhalve maand geldig is!
Ik heb maandag 09-02-15 contact op genomen met de klantenservice van vakantieveiling, 1e medewerker gaf aan dat dit inderdaad niet klopt en ik zou gemaild worden wanneer ze meer wisten.
woensdag 11-02-15 nog steeds niks gehoord dus de klantenservice gebeld. hier kwam Yvonne (medewerker klantenservice) met het verhaal dat er maar eerder geboekt moest worden, en dat er spijtig genoeg geen passende oplossing was. Ik ben het er niet mee eens aangezien de waardebon een geldigheid heeft t/m 31-03-15 en er nergens te vinden is dat er voor een bepaalde datum gereserveerd moet zijn!
Gewenste Oplossing:
Geld terug !

