Klacht: Intimidatie via incassobureau

Schika69 op 12 februari 2019 over VakantieGarant in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 12 februari 2019

Een consument ervaart intimidatie door VakantieGarant, die dreigt met een proces-verbaal via een incassobureau. De klacht wijst op eerdere ingrepen van de ACM, die het bedrijf heeft gesloten, en de consument voelt zich hierdoor ernstig onwel.

Mijn Klacht:

VakantieGarant is weer bezig met intimiderende incasso.
Nu wordt al gedreigd met proces-verbaal opmaken door incassobureau.
ACM heeft al ingegrepen door VakantieGarant uit de lucht te halen, zie ook diverse artikelen op internet o.a. AD
Ik wordt hier stond ziek van

Gewenste Oplossing:

Dat het bedrijf stopt met intimiderende incassobureaus in te schakelen om hun zin door te drijven en mij en duizende andere slachtoffers niet meer lastigvallen intimideren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over VakantieGarant

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over VakantieGarant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM