Klacht: Minder geleverd dan op de website vermeld

geennaamopgegeven op 13 maart 2015 over Uwantisell.nl in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 13 maart 2015

Een klant van Uwantisell.nl heeft hairextensions besteld, maar ontving minder producten dan op de website vermeld stond. De klant vindt de informatie op de website misleidend, vooral omdat de voorwaarden niet duidelijk zijn voor kinderen. Na het indienen van een klacht bleek de website aangepast te zijn, maar de klant is ontevreden over de geboden oplossing en de communicatie met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Mijn dochter heeft hairextensions besteld op de website. Eerst wordt je gelokt met voor 16:00 besteld volgende dag geleverd. Niet voor de hairextensions blijkt dus… Staat ergens in de lettertjes vermeld, daar waar kinderen niet lezen. Misleidend dus.
Vervolgens krijg je de bestelling en missen er dus gewoon 4 extensions. Ticket aangemaakt (lekker onpersoonlijk) discussie over en weer. Aangegeven dat er te weinig geleverd is. Wat schets mijn verbazing: de website na mijn klacht aangepast! Ja meneer u heeft extra volume besteld dus krijg je minder extensions. Nou dat staat nergens en voor dat volume betaal ik ook 15 euro extra dus lijkt me niet… Lange discussie maar ze willen gewoon niks snappen.
Nooit weer dus…

Gewenste Oplossing:

Levering van het aangegeven aantal extensions.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Uwantisell.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Uwantisell.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM