Klacht: geen telefoon nummer

Angelita 02 op 11 januari 2015 over Uwantisell.nl in de categorie Kledingwinkels

Uwantisell.nl klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 11 januari 2015

Een klant van Uwantisell.nl heeft per ongeluk een verkeerde jurk teruggestuurd en wacht al bijna een maand op een oplossing. De klant geeft aan dat het ontbreken van een telefoonnummer het moeilijk maakt om de situatie uit te leggen en vraagt om hulp bij het terugkrijgen van het artikel.

Mijn Klacht:

Ik heb per ongelukt de verkeerde jurk terug gestuurd. De artikel nummer is CW497-C669, ik wil graag weer terug. Is bijna al een maand en hoor ik nog steeds niets. Ik vind niet normal dat geen telefoon nummer is, kan ik niet die situatie uitleggen. Ik hoop dat jullie kunnen mij helpen zo snel mogelijk. Bedankt alvast voor de moeite. Angela Maria Aristizabal a

Gewenste Oplossing:

Als ik die jurk terug krijgt

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM