Klacht: Iemand zet mij op twoo zonder dat ik dat weet

Banjer1965 op 28 december 2016 over twoo.com in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
šŸ”„ In behandeling
Bedrijf twoo.com
Categorie Websites
Status In behandeling
Datum 28 december 2016

Een gebruiker meldt dat er nepprofielen van hem zijn aangemaakt op de website twoo.com, zonder zijn toestemming. Hij is ontevreden over deze situatie en heeft al aangifte gedaan bij de politie. Hij verzoekt om een onderzoek naar deze kwestie en hoopt op een reactie.

Mijn Klacht:

Er zijn nep profiels van mij op twoo gezet waar ik helemaal niet blij mee ben . Ik wil dat dit onderzocht wordt ben al bij de politie geweest hoop dat ik van u een bericht terug krijg
Mvg i buis

Gewenste Oplossing:

Dat er wat aan gedaan wordt .

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over twoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door twoo.com in behandeling genomen

Bericht van twoo.com

9 jaren geleden - Goedemorgen, Bedankt voor je bericht. Ik zie dat er met jouw e-mailadres een account geregistreerd en bevestigd werd op Twoo. Je hebt dat account enkele dagen geleden verwijderd. Is dat misschien het account dat je bedoelde? Zoniet, heb je enig idee welke profielnaam, leeftijd en locatie op het valse profiel vermeld staan alsjeblieft? Ik help je dan graag verder. Alvast dank voor je medewerking!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM